mobilitaet-small

Přenos proudu / Elektromotory

V moderních dopravních prostředcích se nachází okolo 100 malých elektromotorů, které pohánějí startér, ventilátory, palivová čerpadla a mnoho dalších. K přenosu proudu dochází pomocí uhlíkových kartáčů a kompletních kartáčových systémů od firmy Schunk. Jako přední globální dodavatel stanovuje Schunk standardy prostřednictvím používání inovačních materiálů a dokonale splňuje rostoucí požadavky  automobilového průmyslu.

mobilita_uhlikovy_kartac

Uhlíkové kartáče

Uhlíkové kartáče Schunk se starají o Vaši větší bezpečnost a pohodlí v automobilech. Ty lze nalézt v každém automobilovém elektrickém motoru pro širokou škálu funkcí, od palivových čerpadel přes systém chlazení motoru až po startéry.

Automobilové uhlíky musí splňovat přísné požadavky, například pokud jde o jejich životnost, teplotní odolnost a potlačení jiskření. Pomocí vlastních materiálů je Schunk schopen splnit celou řadu specifických požadavků zákazníka.

mobilita_prenos_proudu_systemy

Uhlíkové kartáčové systémy

Ve spolupráci s vývojářskými partnery nabízí Schunk kompletní systémy uhlíků pro základní automobilové elektrické zařízení a pro automobilové bezpečnostní a komfortní prvky. Díky vývoji nových technologií a inovativním výrobním  procesům, přispívá Schunk k pokroku v automobilovém průmyslu.

schunk materials1weiss group1schunk sinter metals1schunk sonosystems1